Praktické

Ubytování

Cena ubytování není součástí vstupenky a každý účastník konference si jej zajišťuje sám.

Pro rezervaci kontaktujte hotel: reservation@hotel-golf.cz (+420 602 512 886).

 

Jak se na akci dostanete:

Autem

Hostům hotel nabízí parkování za poplatek 10 EUR/den.

MHD

Tramvajová zastávka “Hotel Golf” se nachází přibližně 50 metrů od hotelu. Zastavuje zde množství tramvají, kterými se do 30 minut pohodlně dostanete do centra. Nejbližší stanice metra je Nemocnice Motol na lince A nebo Smíchov na lince B. Využít můžete také autobus ze zastávky Motol. Nejpohodlnějším a nejjednodušším řešením je však tramvaj.

Cesta z Hlavního nádraží veřejnou dopravou

Veřejnou dopravou se do hotelu Golf dostanete tramvají číslo 9. Ze zastávky Hlavní nádraží (ul. Bolzanova) do zastávky Hotel Golf trvá cesta přibližně 25 minut a je bez přestupu.

Cesta z letiště Václava Havla veřejnou dopravou

Veřejnou dopravou se do Hotelu Golf z letiště dostanete autobusem č. 191 (směr „Na Knížecí“). Na zastávce „Anděl“ přestoupíte na tramvaj (9 nebo 10 ve směru „Sídliště Řepy“) a poté vystoupíte na zastávce Hotel Golf. Budova hotelu se nachází na levé straně silnice. Ze zastávky jsou to již pouhé 2 minuty chůze. Cesta veřejnou dopravou z letiště trvá přibližně 50 minut.

Nákup jízdenek MHD

Jízdenky zakoupíte na recepci hotelu nebo v automatu před vchodem do hotelu. K dostání jsou také v trafikách, vestibulu metra nebo na tramvajových a autobusových zastávkách. Některé tramvaje nabízí možnost zakoupit lístek bezkontaktně z automatu uvnitř vozu. Pro více informací o pražské veřejné dopravě navštivte https://www.dpp.cz/.

 

Místo konání:

Hotel Golf ****, Plzeňská 103, Praha 5

Tel. č. 222 993 101

www.hotel-golf.cz